Architektura treści

Budowanie strony www bez opisanej architektury treści jest jak start w Rajdzie Dakar bez mapy w samochodzie. Dobrze zaplanowane, funkcjonalne menu, logiczna nawigacja i sensowny podział treści – bez tych elementów trudno mówić o efektywnym usability strony. Oferta: architektura treści Przemyślany merytorycznie i znaczeniowo podział treści na stronie Tytuły działów nadające odpowiedni kontekst opublikowanych w […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Budowanie strony www bez opisanej architektury treści jest jak start w Rajdzie Dakar bez mapy w samochodzie. Dobrze zaplanowane, funkcjonalne menu, logiczna nawigacja i sensowny podział treści – bez tych elementów trudno mówić o efektywnym usability strony.

Oferta: architektura treści

  • Przemyślany merytorycznie i znaczeniowo podział treści na stronie
  • Tytuły działów nadające odpowiedni kontekst opublikowanych w ich ramach treściom
  • Zaplanowane boksy tematyczne homepage, nawigacja boczna oraz dodatkowe użyteczności
  • Przejrzysty schemat graficzny nawigacji, na podstawie którego graficy i webmasterzy łatwo opracują i wdrożą właściwą strukturę strony

Koszt:
od 700 zł + VAT, przy prostych stronach firmowych (do 10 zakładek/działów)
od 1000 zł + VAT przy bardziej rozbudowanych stronach contentowych
Cena zależy m.in. od sposobu przedstawienia architektury treści oraz liczby boksów i użyteczności do zaplanowania. Rekomendowana jest prezentacja .pdf na osobnych slajdach pokazująca rozwijanie poszczególnych zakładek menu.

Tagi: ,

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding