animowany.pl

Projekt autorski – tematyczny wortal poświęcony filmom animowanym. brief: stworzyć serwis zasięgowy o neutralnym pozycjonowaniu, zarówno dla szerokiego odbiorcy, jak i dla osób lepiej wykształconych target: bez ograniczeń, szeroki zasięg strona www: animowany.pl rok: 2011-2012 klient: projekt autorski agencja reklamowa: NIPO.PL Ten moment dopada chyba każdego, kto realizuje projekty w korpo. Pracując w Agorze, jako […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Projekt autorski – tematyczny wortal poświęcony filmom animowanym.

brief: stworzyć serwis zasięgowy o neutralnym pozycjonowaniu, zarówno dla szerokiego odbiorcy, jak i dla osób lepiej wykształconych
target: bez ograniczeń, szeroki zasięg
strona www: animowany.pl
rok: 2011-2012
klient: projekt autorski
agencja reklamowa: NIPO.PL

animacje

Ten moment dopada chyba każdego, kto realizuje projekty w korpo. Pracując w Agorze, jako wydawca Gazety.pl zacząłem myśleć o własnym, autorskim serwisie www. Wybór tematu musiał być zgodny z zainteresowaniami, żeby faktycznie było to coś innego, niż praca. Gdy tylko pojawiła się okazja przejęcia świetnej domeny – plan się skrystalizował i tak powstał wortal animowany.pl na który serdecznie zapraszam (a który niedługo będzie miał roczek).

animacje

Tagi: , , ,

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding