Advertoriale: linie lotnicze Direct Fly

Advertoriale publikowane w magazynie Flying People rozdawanym na pokładach samolotów linii lotniczych Direct Fly.  brief: podkreślenie regionalności konkretnych połączeń target: B2B i B2C, businessmani rok: 2006 agencja: Tomorrow Saab 340a. Niezawodna precyzja Pierwszą osobą lecącą Saabem 340a był papież Jan Paweł II. Od tamtego czasu, samoloty tego typu przewiozły ponad 225 milionów pasażerów. Teraz latają […]

Advertoriale publikowane w magazynie Flying People rozdawanym na pokładach samolotów linii lotniczych Direct Fly. 

brief: podkreślenie regionalności konkretnych połączeń
target: B2B i B2C, businessmani
rok: 2006
agencja: Tomorrow

Saab 340a. Niezawodna precyzja

Pierwszą osobą lecącą Saabem 340a był papież Jan Paweł II. Od tamtego czasu, samoloty tego typu przewiozły ponad 225 milionów pasażerów. Teraz latają też we flocie linii lotniczych Direct Fly.

Szwedzkie samoloty Saab 340a wykorzystywane są na całym świecie. Używa ich blisko 50 linii lotniczych m.in. British Airways, American Airlines, Northwest, Japan Air Commuter oraz US Airways. Saaby od początku eksploatacji wylatały 12 mln godzin
i wykonały ponad 13 mln startów i lądowań.

Saab 340a to konstrukcja stabilna i łatwa w pilotażu. Są to małe, zwrotne samoloty
– idealne do lotów na krótkich trasach. Mogą podchodzić do startu i lądowania na lotniskach o krótkich pasach startowych. Saaby posiadają drogie części zamienne,
a mimo to są samolotami ekonomicznymi. Wynika to z ich słynnej bezawaryjności (niezawodność samolotów Saab 340a wynosi 99,3%).

Samoloty mogą zabrać na pokład 34 pasażerów. Liczba ta jest ograniczona do 30 osób w przypadków lotów czarterowych Direct Fly na Ukrainę – wynika to z potrzeby zmniejszenia masy startowej samolotu. Nie można tego zrobić kosztem paliwa
– musi pozostać taki jego zapas, aby samolot mógł kołować minimum 40 minut dookoła lotniska i miał możliwość dolecenia do lotniska zapasowego.

Flota Direct Fly składa się z trzech Saabów 340a. Dwa z nich latają systematycznie, trzeci jest wykorzystywany przede wszystkim jako samolot czarterowy, można go jednak w każdej chwili skierować na regularne linie. W rezerwie Direct Fly są jeszcze dwa inne samoloty tego typu, które latają w lotach cargo. Oba są wykonane w wersji quickchange – umożliwiającej szybkie dostosowanie ich do warunków linii osobowych.

Tagi:

One Trackback

  1. […] Przykładowe, zrealizowane advertoriale: ING, Cyfrowy Polsat, Nielsen Norman Group, linie lotnicze Direct Fly, Nestlé. […]

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding