salony meblowe belbazaar – teksty www

Kolejne uzupełnienie portfolio. Rok 2006: zlecenie na teksty (w sumie kilkanaście podstron) na stronę www sieci salonów z indyjskimi meblami. Wprawdzie od tego czasu zarówno strona belbazaar jak i jej zawartość (również tekstowa) kompletnie się zmieniła, ale firma nadal jest obecna pod adresem: www.belbazaar.pl. brief: lekko artystyczne zacięcie, elegancja, budowanie opowieści target: B2C, wysokie zarobki, […]

Kolejne uzupełnienie portfolio. Rok 2006: zlecenie na teksty (w sumie kilkanaście podstron) na stronę www sieci salonów z indyjskimi meblami. Wprawdzie od tego czasu zarówno strona belbazaar jak i jej zawartość (również tekstowa) kompletnie się zmieniła, ale firma nadal jest obecna pod adresem: www.belbazaar.pl.

brief: lekko artystyczne zacięcie, elegancja, budowanie opowieści
target: B2C, wysokie zarobki, dobrze wykształceni
teksty: Tomasz Banasik
rok: 2006
agencja: zlecenie indywidualne

MEBLE NIE MOGĄ POJAWIĆ SIĘ W TWOIM DOMU PRZYPADKOWO
Chyba, że jest Ci zupełnie obojętne w jakim otoczeniu będziesz mieszkał przez wiele lat. Dla nas nie jest to obojętne. Dlatego potrafimy jechać do najodleglejszych zakątków świata, aby sprowadzić dla Ciebie najlepsze pomysły na wypełnienie mieszkania odpowiednimi meblami.

CZERPIEMY Z RÓWNOWAGI
Aby tą równowagę wprowadzić do Twojego domu, sprawimy, że nasze meble będą odzwierciedlać… Ciebie. Muszą stać się częścią Twojego otoczenia, powinny się z nim naturalnie łączyć. Dzięki temu każdy pokój będzie posiadał odpowiedni charakter, emocje, klimat. Odpowiedni dla Ciebie. W końcu – to Twój dom. Warto urządzić go tak, aby było to widać.

INSPIRUJE NAS NATURA
Natura to nie tylko nasze tworzywo. To też nasza inspiracja. Drzewo zawiera w sobie zalążek harmonii, która obecna jest właśnie w naturze. Tą harmonię chcemy przenieść do Twojego domu aby pielęgnowana – mogła rozwijać się razem z Tobą. Dlatego nie niszczymy drewna, z którego wykonujemy meble – polerujemy je i woskujemy, ale nie lakierujemy. Dzięki temu pozwalamy im oddychać.

CAŁY ŚWIAT W TWOIM DOMU
Nasze meble pochodzą z różnych zakątków świata. Wykonane są ręcznie przez mistrzów stolarki, u których talent do pracy przechodzi z ojców na synów. To ich przodkowie budowali indyjskie pałace i świątynie. I to oni dziś pracują po to, by Twój dom stał się miniaturą świata; bezpiecznym azylem dla Ciebie i Twoich bliskich.

Tagi:

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding